3ος Νυχτερινός Δρόμος: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΑ

Σύλλογος Δρομέων Υγείας Χανίων
Συνδιοργάνωση Δήμος Χανίων και Περιφέρεια Κρήτης

Οι αγώνες δρόμου θα διεξαχθούν σύμφωνα με τους παρακάτω όρους:

Ημερομηνία Διεξαγωγής Αγώνων

Σάββατο 15 Οκτωβρίου 2016

ÂÂÂ

Α) Αγώνας Δρόμου 10 χλμ
Ώρα εκκίνησης: 19.00

Περιγραφή διαδρομής:

Η εκκίνηση δίδεται μπροστά από το Γιαλί Τζαμί στο Ενετικό λιμάνι με κατεύθυνση προς ανατολή.

Διέλευση, διαδοχικά, από τις οδούς:

Ακτή Τομπάζη, Ακτή Ενώσεως , Δευκαλίωνος , Ακτή Μιαούλη , Μαριδάκη , Κοκοτσή , Τζιλιβάκη, αριστερά Ελ. Βενιζέλου , Δαγκλή, Μαν. Κουνδούρου , αριστερά Ελ. Βενιζέλου , αριστερά Ηρώων Πολυτεχνείου , Πλατεία Ελευθερίας (Δικαστηρίων) , δεξιά Ανδρέα Παπανδρέου ( Δημοκρατίας ) , αριστερά Χατζημιχάλη Γιάνναρη , πλατεία δημοτικής αγοράς , Σκαλίδη , Κισάμου , αριστερά Γεωργιακάκηδων, Σελίνου, αριστερά Μονής Γωνιάς , Ακτή Παπανικολή, Ακτή Κανάρη, Ακτή Κουντουριώτη. Τερματισμός στο σημείο εκκίνησης.

Σταθμοί νερού

Α) Σπίτι Βενιζέλου 2,3 χλμ
Β) Πλατεία Δικαστηρίων 4,2 χλμ
Γ) Σελίνου 7,00 χλμ

Στον αγώνα των 10 χλμ θα υπάρχει χρονομέτρηση με τσιπάκια .

β) Δρόμος υγείας & δυναμικού βαδίσματος 5.000 μ.
Ώρα εκκίνησης: 19:15

Περιγραφή διαδρομής:

Η εκκίνηση δίδεται μπροστά από το Γιαλί Τζαμί στο Ενετικό λιμάνι με κατεύθυνση προς ανατολή. Διέλευση, διαδοχικά, από τις οδούς:

Ακτή Τομπάζη, Ακτή Ενώσεως, Δευκαλίωνος , Ακτή Μιαούλη , Μαριδάκη , Κοκοτσή , δεξιά Ηρώων Πολυτεχνείου , Πλατεία Ελευθερίας (Δικαστηρίων) , δεξιά Ανδρέα Παπανδρέου ( Δημοκρατίας ) , αριστερά Χατζημιχάλη Γιάνναρη , πλατεία δημοτικής αγοράς Σκαλίδη , δεξιά Πειραιώς , δεξιά Ακτή Κανάρη , Ακτή Κουντουριώτη. Τερματισμός στο σημείο εκκίνησης.

Σταθμός Νερού

Πλατεία δικαστηρίων

Δικαίωμα Συμμετοχής

Για να συμμετάσχει κάποιος στα 10.000μ, θα πρέπει να έχει συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας του (γεννημένοι το 1998 και μεγαλύτεροι).

Στον Δρόμο Υγείας και Δυναμικού Βαδίσματος των 5.000μ. θα πρέπει να έχει συμπληρώσει το 12ο έτος της ηλικίας του (γεννημένοι το 2003 και μεγαλύτεροι), μικρότερες ηλικίες συνοδεύονται απαραίτητα από ενήλικες .

Διακρίσεις – Έπαθλα για το δρόμο των 10 χλμ

Κύπελα: στους τρείς (3) πρώτους άνδρες της γενικής κατάταξης και στις τρείς (3) πρώτες γυναίκες της γενικής κατάταξης.

Ειδική κατηγορία: Κύπελλο στους ΑΜΕΑ

Παράλληλα, θα γίνει απονομή κυπέλλων, μεταλλίων και αναμνηστικών διπλωμάτων στους 3 πρώτους που θα τερματίσουν από την κάθε ηλικιακή κατηγορία από τις παρακάτω στα 10 χιλιόμετρα :

Κατηγορίες Ανδρών:  έως 29 ετών, 30-39 ετών, 40-49 ετών, 50-59 ετών, 60+
Κατηγορίες Γυναικών: έως 29 ετών, 30-39 ετών, 40-49 ετών, 50-59 ετών, 60+

Σε όλους τους δρομείς που θα τερματίσουν, θα δοθεί αναμνηστικό μετάλλιο , τεχνικό μπλουζάκι . Tο δίπλωμα συμμετοχής θα μπορέσουν να το πάρουν ηλεκτρονικά από την επίσημη ιστοσελίδα της διοργάνωσης.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στον αγώνα των 10 χλμ οι θέσεις είναι 300 και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας

Στο Δρόμο Υγείας και Δυναμικού Βαδίσματος θα υπάρχει χρονομέτρηση και γενική κατάταξη ανδρών-γυναικών και θα δοθεί σε όλους τους συμμετέχοντες βαρύτιμο χειροποίητο αναμνηστικό μετάλλιο και αναμνηστικό δίπλωμα

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στο Δρόμο Υγείας και Δυναμικού Βαδίσματος οι θέσεις είναι περιορισμένες , 300 και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας

Δηλώσεις Συμμετοχής

Οι δηλώσεις συμμετοχής για τον αγώνα των 10.000 μ θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί έως την Τετάρτη 12-10-2016 , ενώ για τον δρόμο υγείας και δυναμικού βαδίσματος 5000μ μέχρι και μια ώρα πρίν την έναρξη της εκκίνησης .

Εξυπακούεται ότι αν δεν έχουν εξαντληθεί οι συμμετοχές , εγγραφές και για τους δύο δρόμους θα γίνονται μέχρι και μια ώρα πριν την έναρξη του νυχτερινού δρόμου

Τρόποι Εγγραφής

α) Στα γραφεία του ΣΔΥΧ κάθε Τετάρτη 19.00΄ – 21.00΄ και την Δευτέρα 10-10 , την Τρίτη 11-10 και την Τετάρτη 12-10-2016 , 19.00 – 21.00 το απόγευμα

β) Με online εγγραφή πατώντας εδώ: Online Εγγραφή εως τις 12-10-2016.

Υγειονομική Κάλυψη

Θα υπάρχει σε ετοιμότητα ασθενοφόρο για οποιονδήποτε χρειαστεί ιατρική βοήθεια.

Αντίτιμο Συμμετοχής

Η συμμετοχή για τα 10χλμ είναι 10 ευρώ . Για τα 5 χλμ είναι 5 ευρώ .

Για τα ταμειακώς εντάξει μέλη του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Χανίων η συμμετοχή στα 10 χλμ είναι 8 ευρώ και για τα 5 χλμ 3 ευρώ .
Το αντίτιμο συμμετοχής μπορεί να γίνει

Α) κατά την εγγραφή στα γραφεία του ΣΔΥΧ.

Β) Με online πληρωμή στο λογαριασμό GR 9302607460000930103339028 EUROBANK προσκομίζοντας το αντίγραφο της κατάθεσης με το όνομά τους ή στέλνοντάς το στο mail του συλλόγου chaniarunners@gmail.com .

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ στο γυμναστήριο της παλιάς ηλεκτρικής στην οδό Γογονή για τους συμμετέχοντες στα 10 χλμ την Παρασκευή 14-10-2016 και από ώρες 17.00 έως 20.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΠ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ.ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΩΣΦΟΡΙΖΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ.

Παροχές πακέτων αθλητικού εξοπλισμού και συμμετοχής

10.000μ
Αναμνηστικό τεχνικό μπλουζάκι, αριθμός συμμετοχής, ηλεκτρονική χρονομέτρηση, αναμνηστικό μετάλλιο, παροχή νερού, ισοτονικών ποτών, χυμών, αναψυκτικών, ενεργειακών μπαρών και τροφών αποκατάστασης, παροχή ιατρικών υπηρεσιών, αναμνηστικό δίπλωμα .
5000μ
βαρύτιμο χειροποίητο αναμνηστικό μετάλλιο, αριθμός συμμετοχής ,ηλεκτρονική χρονομέτρηση, παροχή νερού, παροχή ιατρικών υπηρεσιών, αναμνηστικό δίπλωμα .

Δραστηριότητες ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 2016

Στις 21 Σεπτεμβρίου ωρα 18.30 από το Γυαλί Τζαμί δρόμος 4 χλμ για την άνοια , παγκόσμια μέρα νόσου ALZHEIMER , προεγγραφές ωρα 17.00 συμμετοχή δωρεάν πληροφορίες τηλ 6972609521

Αποτελέσματα 4ου Βενιζέλειου Ημιμαραθωνίου 2015

Δείτε τα αποτελέσματα του 4ου Βενιζέλειου Ημιμαραθωνίου και του 3ου Ηλιάκειου Δρόμου 2015

στο http://www.runnermagazine.gr/apotelesmata-agonon/apotesmata-venizeleiou-iliakiou

Βενιζέλειος Ημιμαραθωνιος – Ηλιάκειος Δρόμος 2015

Στις 22-3-2015 θα διεξαχθούν ο 4ος Βενιζέλειος Ημιμαραθώνιος και ο 3ος Ηλιάκειος Δρόμος τηλ 6972609521 , 6945236165

περισσότερα

δήλωση συμμετοχής

1η Μαθητική Φυσιολατρική Διαδρομή 2015

Στις 29-3-2015 στην περιοχή του Κουμπελί Χαλέπας θα διεξαχθεί η 1η Μαθητική Φυσιολατρική Διαδρομή και Δυναμικό

Βάδισμα περισσότερα

ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΕΛΑΦΟΝΗΣΙ 2014

Ενημερώνουμε ότι στις 16 Νοεμβρίου 2014 θα διεξαχθεί Φυσιολατρική Διαδρομή στο γραφικό Ελαφονήσι. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλ.: 6973761676 ή/και στο What’sUp 6988707709.

Αποτελέσματα Κοιλιάρης 2014

Ο ΣΔΥΧ μετά το πέρας της απόλυτα πετυχεμένης –κατά γενική ομολογια – διοργάνωσης του διπλού λαικού δρόμου , θέλει να συγχαρεί και ευχαριστήσει για την μεγάλη συμβολή τους, σε αυτή την όμορφη δράση που ανέδειξε , την μοναδική φυσικού κάλλους της περιοχής του ποταμού Κοιλιάρη τους κάτωθι:

1)Περιφεριακή ενότητα Χανίων 2) Δημο Αποκορώνου 3) Toν Σύλλογο Φυσικοθεραπευτών Ν. Χανίων – Ρεθύμνου , τους Πολιτιστικούς Συλλόγους, , Στύλου, Ν.Χωριό , Αρμένων , Καλυβών , Καταστηματαρχών Καλυβών , Αλιέων Καλυβών , Αθλητικό Σύλλογο Διαγόρα , Σαμψών και ιδιαίτερα όλους τους εθελοντές ,συμμετέχοντες δρομείς και περιπατητές , τους ευγενείς χορηγούς μας και τα τοπικά ΜΜΕ Ελπίζουμε να πάλι όλοι, σε μια άλλη ωραία , φιλική και γιορτινή μέρα του Αθλητισμού και του Πολιτισμού.

 

rankTotal Surname Name FinishNetTime Group
1 ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:26:45 ÂÂ
2 BLANCHY BORRIS 00:26:56 ÂÂ
3 ΑΛΕΞΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00:27:18 ÂÂ
4 LUMAY CLEMENT 00:27:43 ÂÂ
5 ΜΠΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:28:10 ΣΔΥΧ
6 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:28:32 ΣΔΥΧ
7 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:29:28 ÂÂ
8 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:29:52 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
9 ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:30:24 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
10 ΑΛΕΞΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 00:30:45 ÂÂ
11 ΑΡΚΑΛΑΚΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 00:30:54 ΣΔΥΧ
12 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:30:56 ÂÂ
13 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:32:27 ΣΔΥΧ
14 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:33:29 ÂÂ
15 ΒΟΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:33:39 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
16 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:33:51 ÂÂ
17 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:33:57 ΣΔΥΧ
18 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΒΑΣΩ 00:34:07 ÂÂ
19 ΜΑΝΑΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:34:54 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
20 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΑΡΗΣ 00:35:11 ΣΔΥΧ
21 ΤΣΑΓΚΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 00:35:25 ÂÂ
22 ΑΧΤΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ 00:35:28 ÂÂ
23 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:36:00 ΣΔΥΧ
24 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 00:35:53 ÂÂ
25 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:36:10 ΣΔΥΧ
26 ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:36:10 ÂÂ
27 ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:36:18 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
28 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:36:17 ÂÂ
29 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΒΕΛΥΝ 00:36:49 ΣΔΥΧ
30 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 00:36:40 ÂÂ
31 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 00:36:52 ÂÂ
32 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:36:53 ÂÂ
33 ΣΟΥΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:37:06 ÂÂ
34 ΑΝΙΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:37:31 ÂÂ
35 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:38:38 ΣΔΥΧ
36 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:38:38 ΣΔΥΧ
37 ΧΑΧΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:38:55 ÂÂ
38 ΛΑΒΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:39:01 ÂÂ
39 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΣΟΥΛΑ 00:39:05 ΣΔΥΧ
40 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΛΑΚΗΣ 00:39:32 ΣΔΥΧ
41 ΜΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:39:29 ÂÂ
42 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00:39:44 ÂÂ
43 ΜΑΝΔΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:40:31 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
44 ΑΝΙΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 00:40:39 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
45 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:40:33 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
46 ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:40:32 ÂÂ
47 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:40:33 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
48 ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:40:31 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
49 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:40:55 ÂÂ
50 ΣΥΦΑΚΗ ΜΑΓΔΑ 00:41:05 ΣΜΚ
51 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 00:42:57 ΣΔΥΧ
52 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:42:58 ΣΔΥΧ
53 ΛΕΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:43:35 ÂÂ
54 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΣΟΦΙΑ 00:43:36 ÂÂ
55 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00:44:03 ÂÂ
56 ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ 00:44:09 ÂÂ
57 ΚΟΥΝΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 00:44:32 ÂÂ
58 ΠΑΠΑΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 00:44:58 ÂÂ
59 ΠΑΝΤΙΩΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 00:45:20 ÂÂ
60 ΚΑΠΟΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:45:32 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
61 ΠΑΝΤΑΤΟΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:46:03 ΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
62 ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ 00:46:04 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
63 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:46:05 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
64 ΓΙΑΚΟΥΜΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:46:26 ÂÂ
65 ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 00:46:39 ÂÂ
66 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:46:39 ÂÂ
67 ΠΟΛΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ 00:47:18 ΣΔΥΧ
68 ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 00:47:43 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
69 KIRTON JANE 00:47:37 ÂÂ
70 ΛΥΓΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΙΟΣ 00:47:45 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
71 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:48:43 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
72 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:48:52 ΑΝΕΜΟΣ
73 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 00:48:34 ÂÂ
74 ΚΟΚΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΩ 00:50:16 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
75 ΜΑΖΑΚΟΠΑΚΗΣ ΠΑΑΝΓΙΩΤΗΣ 00:50:48 ÂÂ
76 ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00:50:45 ÂÂ
77 ΠΑΠΑΘΕΟΦΙΛΟΥ ΩΡΙΩΝ 00:51:11 ÂÂ
78 ΠΑΠΑΘΕΟΦΙΛΟΥ ΜΟΝΙΚΑ 00:51:11 ÂÂ
79 ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 00:51:07 ΣΔΥΧ
80 ΧΑΙΡΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:51:38 ÂÂ
81 ΛΟΥΓΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 00:51:26 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
82 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 00:51:55 ÂÂ
83 ΦΡΥΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 00:52:21 ÂÂ
84 ΓΙΑΝΝΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 00:54:30 ÂÂ
85 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:54:22 ÂÂ
86 ΠΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:55:25 ÂÂ
87 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:55:26 ÂÂ
88 ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 00:55:48 ÂÂ
89 ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 00:56:04 ΣΔΥΧ
90 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:56:11 ÂÂ
91 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00:56:17 ÂÂ
92 ΓΑΡΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:56:15 ΣΔΥΧ-ΑΜΕΑ
93 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:57:37 ΣΔΥΧ
94 ΒΕΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:58:16 ÂÂ
95 ΚΟΥΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 00:58:17 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
96 ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 00:58:46 ÂÂ
97 ΚΑΛΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 00:58:40 ÂÂ
98 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ 00:59:20 ÂÂ
99 ΖΗΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00:59:19 ÂÂ
100 ΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ 00:59:27 ÂÂ
101 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:00:01 ÂÂ
102 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:00:17 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
103 ΤΣΟΥΡΟΥΧΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:00:40 ÂÂ
104 ΛΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 01:00:42 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
105 ΒΡΥΩΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 01:00:41 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
106 ΧΑΡΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:00:43 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
107 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 01:00:43 ÂÂ
108 ΜΑΝΑΝΕΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 01:01:12 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
109 ΣΟΥΡΜΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:01:14 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
110 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 01:00:59 ÂÂ
111 ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 01:01:28 ÂÂ
112 ΠΑΡΔΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:01:25 ÂÂ
113 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 01:01:16 ÂÂ
114 ΜΑΤΖΑΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:01:21 ÂÂ
115 ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:01:34 ÂÂ
116 ΚΥΒΡΙΚΟΣΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:01:33 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
117 ΠΑΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:01:40 ÂÂ
118 ΠΑΛΛΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 01:01:40 ÂÂ
119 ΠΑΛΛΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 01:01:40 ÂÂ
120 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 01:01:41 ÂÂ
121 ΚΑΖΕΤΗ ΑΝΝΕΤΑ 01:01:55 ÂÂ
122 ΦΡΑΠΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 01:01:56 ÂÂ
123 ΚΟΚΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:02:25 ÂÂ
124 ΚΟΚΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 01:02:26 ÂÂ
125 ΠΟΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 01:02:26 ΣΔΥΧ
126 ΠΟΛΑΚΗ ΠΕΤΡΑ 01:02:32 ΣΔΥΧ
127 ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:02:32 ΣΔΥΧ
128 ΤΖΟΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 01:03:22 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
129 ΤΖΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:03:30 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
130 ΚΛΥΜΑΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:03:53 ΣΔΥΧ
131 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 01:03:33 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
132 ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:04:58 ÂÂ
133 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:06:36 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
134 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 01:06:35 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
135 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ 01:06:34 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
136 ΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 01:08:17 ΣΔΥΧ
137 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 01:08:54 ÂÂ
138 ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟΥ ΟΛΓΑ 01:10:06 ÂÂ
139 ΧΛΑΜΠΕΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:10:29 ÂÂ
140 ΝΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:10:34 ÂÂ
141 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:10:27 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
142 ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 01:10:34 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
143 ΜΑΚΡΑΚΗ ΔΩΡΑ 01:10:38 ÂÂ
144 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 01:10:40 ÂÂ
145 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:11:33 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
146 ΜΠΛΑΒΟΓΙΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ 01:12:06 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
147 ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 01:12:33 ÂÂ
148 ΠΛΙΚΑ ΕΦΗ 01:12:32 ÂÂ
149 ΔΙΟΝΕΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 01:12:40 ÂÂ
150 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 01:12:41 ΣΔΥΧ
151 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 01:12:40 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
152 ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 01:13:02 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
153 ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:13:17 ÂÂ
154 ΒΟΡΕΙΝΑΚΗ ΡΟΥΛΑ 01:13:29 ÂÂ
155 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:13:31 ÂÂ
156 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 01:13:30 ÂÂ
157 ΡΑΙΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:14:32 ÂÂ
158 WESTERT MANIA 01:14:59 ÂÂ
159 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΝΘΗ 01:15:02 ÂÂ
160 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:15:02 ÂÂ
161 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 01:15:25 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
162 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ 01:15:27 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
163 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:16:20 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
164 ΠΟΛΑΚΗ ΙΛΙΑΝΑ 01:17:16 ΣΔΥΧ
165 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 01:17:58 ÂÂ
166 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:17:59 ÂÂ
167 ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:19:45 ΣΔΥΧ
168 ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΝΕΛΛΗ 01:20:59 ÂÂ
169 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:21:01 ÂÂ
170 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:21:25 ÂÂ
171 ΤΣΔΑΝΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:21:27 ÂÂ
172 ΜΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:28:18 ÂÂ
173 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:28:19 ÂÂ
174 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:28:24 ÂÂ
175 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:28:30 ÂÂ
176 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 01:28:29 ÂÂ
177 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:28:32 ÂÂ
178 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:31:06 ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ
179 ΛΕΠΕΝΙΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:31:08 ÂÂ
180 ΛΕΠΕΝΙΤΣΑ ΣΤΕΛΛΑ 01:31:08 ÂÂ
181 ΚΑΠΕΡΑΚΗ ΒΟΥΛΑ 01:31:36 ÂÂ
182 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 01:31:55 ÂÂ
183 ΔΕΛΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:31:56 ÂÂ

1ος Νυχτερινός Δρόμος 2014

Chania night run.

Ο Σ .Δ. Υ. Χανίων σε συνεργασία με τον Δήμο Χανίων και τους ΑΧΕΠΑ διοργάνωσε στην πόλη μας , στις 27-10-14 ημέρα Δευτέρα με ώρα προσέλευσης 18.00΄ και ώρα εκκίνησης 19.00΄, τον 1ο Νυχτερινό λαικό δρόμο επτά (7) χιλιομέτρων. H διάρκεια του αγώνα ήταν 75΄λεπτά.

Κύπελα: στους τρείς (3) πρώτους άνδρες της γενικής κατάταξης και στις τρείς (3) πρώτες γυναίκες της γενικής κατάταξης. Ειδική κατηγορία: Κύπελλο στους ΑΜΕΑ
Η διαδρομή που είχε αφετηρία τις στο Λιμάνι , διένυσε τις οδούς Χάληδων – Σκαλίδη – Κισσάμου – Κλαδισσός – Σελίνου – Παραλία Ν.Χώρας – Κολυμβητήριο όλο το παραλιακό μέτωπο του Λιμανιού και κατέληξε πάλι .
Στην παραλία της Ν.Χώρας και στην ταβέρνα της Πελαγίας διατέθηκε στους δρομείς –συμμετέχοντες νερά -χυμούς –μπανάνες κλπ, όπως επίσης τα ίδια και στον τερματισμό
Η διαδρομή θα καλύπτεται από την Τροχαία Χανίων , ασθενοφόρο και πολλούς εθελοντές και που οι συμμετέχοντες για λόγους ασφαλείας είναι υποχρεωμένοι να συμμορφώνονται στις υποδείξεις τους.
Με το πέρας του αγώνα , στην πλατεία του Λιμανιού , θα ακολουθήσε μουσική από Ντί τζέι και χοροί από το παραδοσιακό συγκρότημα του Λαογραφικού ομίλου Χανίων
Επίσης έγινε κλήρωση πολλών δώρων , με δικαίωμα συμμετοχής στην κλήρωση , όλων των παρόντων συμμετεχόντων που θα φέρουν το νούμερο συμμετοχής τους.

Διαφημιστικό σποτ Chania Night Run 2014

Εγγραφές : Στα γραφεία του ΣΔΥΧ κάθε Τετάρτη 19.00΄ – 21.00΄ , στο κιόσκι της Δημοτικής Αγοράς στις 25-10-14 από 11.00΄ – 14.00΄ και στην αφετηρία στις αλυσίδες τουλάχιστον δύο (2) ώρες πρίν την προγραμματισμένη ώρα εκκίνησης
Σημείωση: Στην παραλαβή του φακού κεφαλής προηγούνται οι προεγγραφέντες.
Το κόστος συμμετοχής είναι μόλις 7 ευρώ και τα έσοδα που προκύψουν θα διατεθούν για την ενίσχυση των συσσιτίων της Ιεράς Μητρόπολης Κυδωνίας και Αποκορώνου
Πληροφορίες: Στα τηλέφωνα 6972609521- 69452361

Αποτελέσματα “Νυχτερινού Δρόμου 2014”

Α/Α Κ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22.07
2 2 ΟΥΡΓΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24.24
3 3 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 24.52
4 4 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ 25.01
5 5 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 25.14
6 6 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 25.47
7 7 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 25.58
8 8 ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26.15
9 9 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 26.16
10 10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 26.17
11 1 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ 26.29
12 11 ΞΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 26.30
13 12 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 27.17
14 13 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 27.22
15 14 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 28.17
16 15 ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 28.30
17 16 ΜΕΣΑΡΧΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 28.35
18 17 ΑΓΟΡΑΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 28.40
19 18 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 28.51
20 19 ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 28.55
21 2 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 28.56
22 20 ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ 28.57
23 21 ΣΙΝΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 29.07
24 22 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 29.08
25 23 ΣΟΥΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 29.10
26 3 ΡΕΪΝΑΡΝΤ ΑΝΤΩΝΙΑ 29.15
27 24 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 29.18
28 25 ΑΠΟΣΤΟΛΟΦ ΕΜΙΡ 29.38
29 26 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 29.42
30 27 ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29.48
31 4 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 29.58
32 28 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 29.59
33 29 ΠΙΤΑΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 30.16
34 30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝ. 30.26
35 31 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30.33
36 32 ΜΟΥΝΤΟΛ ΑΜΙΕΤ 30.34
37 33 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 31.06
38 34 ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 31.15
39 35 ΜΠΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31.21
40 36 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 31.22
41 37 ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 31.27
42 38 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 31.28
43 39 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 31.29
44 40 ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΑΔΑΜΗΣ 31.43
45 41 ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 31.44
46 42 ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31.45
47 43 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Π. 31.49
48 44 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31.52
49 45 ΤΣΑΝΤΑΡΟΛΑΚΗΣ 31.55
50 46 Κ0ΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ 31.59
51 5 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 32.02
52 47 ΛΑΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 32.03
53 48 ΜΠΟΥΡΝΕΤΑΣ 32.28
54 49 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32.38
55 50 ΣΠΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 32.52
56 51 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 33.53
57 6 ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΑ 33.01
58 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ 33.02
59 53 ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33.08
60 54 ΛΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33.09
61 55 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 33.10
62 56 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 33.11
63 7 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ ΙΩΑΝΝΑ 33.13
64 58 ΜΕΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 33.28
65 59 ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 33.32
66 60 ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 33.32
67 61 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 33.33
68 62 ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 33.33
69 63 ΜΠΟΥΤΖΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33.34
70 64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 33.36
71 65 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33.38
72 66 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 33.58
73 67 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 34.08
74 68 ΣΙΩΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 34.12
75 69 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 34.13
76 70 ΞΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 34.19
77 71 ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 34.20
78 72 ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 34.21
79 73 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 34.24
80 74 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 34.28
81 75 ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 34.32
82 76 ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 34.37
83 77 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 34.44
84 78 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 34.47
85 79 ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34.54
86 80 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35.01
87 81 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 35.02
88 82 ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35.03
89 83 ΜΠΑΔΟΓΙΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 35.08
90 84 ΠΑΡΤΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 35.09
91 8 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ 35.20
92 85 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35.30
93 86 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35.32
94 87 ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ 35.59
95 9 ΤΕΛΕΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ 36.05
96 10 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΡΙΤΑ 36.06
97 88 ΓΡΥΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 36.07
98 11 ΛΑΒΟΡΔΑ ΣΑΡΑ 36.13
99 12 DESNONT OLIVER 36.14
100 89 ΑΛΑΤΖΑΣ ΣΑΚΗΣ 36.15
101 13 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΝΙΚΗ 36.33
102 90 ΔΕΔΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 36.56
103 91 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 37.07
104 92 ΑΘΟΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 37.10
105 14 ΠΛΙΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩ 37.14
106 15 ΚΑΛΛΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 37.15
107 93 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΑΚΗΣ 37.18
108 94 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 37.23
109 95 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 37.24
110 96 ΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 37.35
111 97 ΑΔΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 37.38
112 98 ΒΑΜΒΟΥΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 37.55
113 99 ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38.11
114 16 ΒΕΣΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 38.12
115 100 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38.13
116 101 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 38.14
117 17 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ 38.41
118 102 ΦΑΚΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 38.44
119 103 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 38.45
120 18 ΜΑΥΡΑΚΗ ΖΩΗ 38.47
121 104 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 38.48
122 105 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38.49
123 106 ΚΟΓΧΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 38.53
124 107 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 38.59
125 108 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 39.01
126 109 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 39.34
127 110 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 39.35
128 111 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 39.36
129 112 ΣΟΥΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 39.37
130 113 ΜΑΝΟΥΣΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΞΑΝΔΡΑ 39.38
131 19 ΔΕΡΟΥΚΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 39.39
132 20 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΣΟΥΛΑ 39.48
133 21 ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 39.49
134 114 ΠΑΝΖΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39.53
135 22 ΜΠΑΛΗ ΡΟΗ 40.09
136 115 ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40.55
137 116 ΜΑΝΕΤΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 41.24
138 117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 41.33
139 118 ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41.47
140 119 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΛΑΚΗΣ 42.00
141 120 ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 42.30
142 121 ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 42.35
143 23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΑΡΙΑ 42.48
144 122 ΑΜΙΕΤ ΓΙΑΝΝΗΣ 42.59
145 123 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 43.02
146 24 ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΠΑΡΗ 43.03
147 25 ΚΛΩΡΝΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 43.10
148 26 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 43.21
149 124 ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 43,23
150 27 ΚΟΓΧΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΑ 43.41
151 28 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 43.42
152 29 ΠΑΝΤΖΕΚΟΥ ΕΥΗ 43.43
153 125 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 44,14
154 30 ΚΟΥΜΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 44.15
155 126 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΣ 45.07
156 127 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 45.10
157 31 ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΑ 45.48
158 128 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 46.13
159 129 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 46.14
160 32 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 46.15
161 33 ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 46.31
162 130 ΠΑΝΤΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 46.40
163 33 ΗΛΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 46.48
164 131 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 47.12
165 132 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 47.15
166 34 ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΔΟΜΝΑ 47.16
167 35 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΕΑ 47.53
168 36 ΗΛΙΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 48.17
169 37 ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 48.19
170 38 ΑΝΝΙΤΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 48.59
171 133 ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 49.23
172 39 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΞΕΝΙΑ 50.16
173 40 ΖΑΓΟΡΑ ΕΛΣΑ 50.17
174 134 ΚΑΤΡΑΚΗΣ 50.56
175 135 ΜΑΖΩΚΟΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50.58
176 136 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 51.08
177 41 ΠΑΝΟΥ ΡΙΑ 51.09
178 137 MILAVI AFSIN 52.41
179 42 ΧΑΒΡΕΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 52.53
180 43 ΠΛΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 53.48
181 44 ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 54.03
182 138 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 54.06
183 45 ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 54.07
184 46 ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 54.08
185 139 ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 54.12
186 47 ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 54.13
187 48 ΒΕΣΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 54.14
188 49 ΒΟΥΝΤΕΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 54.32
189 50 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ 54.33
190 140 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 56.31
191 51 ΤΖΟΥΤΖΟΥΡΑΚΗ ΒΟΥΛΑ 56.32
192 52 ΚΑΤΖΑΚΟΥ ΠΟΠΗ 56.38
193 53 ΑΔΟΝΤΑΚΗ 56.43
194 141 ΚΑΜΠΕΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 56.48
195 142 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 56.49
196 54 ΔΕΔΗ ΠΩΛΑ 57.20
197 55 ΤΖΑΝΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 57.21
198 56 ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 57.22
199 143 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 58.12
200 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 58.22
201 58 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.01.06
202 59 ΤΣΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1.03.52
203 60 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.04.13
204 61 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1.04.14
205 62 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.04.15
206 ΑΜΙΕΤ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
207 ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ
208 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
209 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
210 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
211 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗ ΡΙΤΑ
212 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
213 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
214 ΚΑΓΛΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ
215 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
216 ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ
217 ΚΑΛΛΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
218 ΚΑΡΑΒΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
219 ΚΑΡΑΒΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
220 ΚΑΤΡΑΤΖΟΓΛΟΥ
221 ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΡΟΣΩ
222 ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
223 ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗ ΕΥΑ
224 ΛΙΝΑΡΑΚΗ
225 ΛΟΥΛΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
226 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
227 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ
228 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
229 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
230 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
231 ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
232 ΜΠΕΡΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
233 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
234 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΜΥΡΤΩ
235 ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ
236 ΜΥΛΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
237 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
238 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
239 ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
240 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
241 ΠΑΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
242 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑ
243 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
244 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
245 ΠΕΝΤΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ
246 ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
247 ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
248 ΦΑΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
249 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
250 ΦΡΑΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
251 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ
252 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ι.
253 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ Κ.
254 ΨΑΘΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

Φωτογραφίες αγώνα Καντάνου

Φωτογραφίες 1ου Αγώνα ” ΜΑΧΗΣ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ”

Κοιλιάρης 2014

“ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΙΛΙΑΡΗ”
ΜΕ ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΕΣ – 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014

Ο ΣΔΥΧ στις 3 Αυγούστου, ημέρα Kυριακή διοργανώνει σε συνεργασία με τον Δήμο Αποκορώνου τον “Κοιλιάρη 2014” με 2 λαϊκούς δρόμους.

Πρόκειται για δύο βατές πανέμορφες φυσιολατρικές διαδρομές μέσα σε πλούσια βλάστηση ακολουθώντας – κυρίως – την ροή του Ποταμού Κοιλιάρη.

1ος ΑΓΩΝΑΣ : DOUBLE RACE 13.5 χλμ

2ος ΑΓΩΝΑΣ: ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 6 χλμ (περπάτημα-τρέξιμο)

Αναλυτικά:

1ος ΑΓΩΝΑΣ Double Race: 13,5 χλμ

1η Εκκίνηση Ωρα 17.30 Προσέλευση ώρα: 16.30΄
Από το παραλιακό χωριό Καλύβες και περνώντας το όμορφο χωριό Αρμένους καταλήγei στον πρώτο τερματισμό του αγώνα , στο χωριό Ν.Χωριό καλύπτοντας μια απόσταση 5,5 χλμ

2η Εκκίνηση (επανεκκίνηση) Ωρα: 18.15
Από Ν.Χωριό και καλύπτοντας μια απόσταση 6 χλμ καταλήγει στην πλατεία χωριού Στύλος. Οι 3 πρώτοι της διαδρομής Καλύβες – Αρμένοι – Ν.Χωριό θα αλλάξουν χρώμα φανέλας για να γνωρίζουν οι υπόλοιποι αθλητές ποιους θα πρέπει να ανταγωνιστούν.
ΤΕΛΙΚΗ ΩΡΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ : 19.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :

Στον αγώνα – DΟUBLE RACE 13.5 ΧΛΜ θα υπάρχουν οι εξής κατηγορίες.
1) Γενική κατάταξη Ανδρών – Γυναικών
2) Από 17 – 35
3) Από 36 – 49
4) 50 και ανω και
5) Ειδική για τους 1ο άνδρα & 1η γυναίκα τερματίσαντες, κατοίκων Δήμου Αποκόρωνα

2ος ΑΓΩΝΑΣ 6χλμ – Περπάτημα – τρέξιμο

Εκκίνηση Ωρα 18.30΄ Ν.Χωριό Προσέλευση ώρα: 17.30΄
Από το Ν.Χωριό καλύπτοντας μια διαδρομή 6 χλμ τερματίζει και αυτός στην πλατεία του χωριού Στύλος. ΤΕΛΙΚΗ ΩΡΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ : 19.30΄

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Στον αγώνα των 6 χλμ θα υπάρξουν οι εξής κατηγορίες
1) Γενική κατάταξη Ανδρών – Γυναικών
2) Μέχρι 16 ετών και
3) Ειδική για τους 1ο άνδρα & 1η γυναίκα τερματίσαντες, κατοίκων Δήμου Αποκόρωνα

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ:
Οι απονομές στους πρώτους νικητές και των δύο αγώνων θα ξεκινήσουν στις 19.40΄ στην Πλατεία του Στύλου

ΕΓΓΡΑΦΕΣ :
Οι εγγραφές θα γίνονται μέσω
1) της ιστοσελίδας του ΣΔΥΧ www.sdyh.gr
2) στο κατάστημα ΡΟΜΒΟΣ στο Μέγαρο Πάνθεον ώρες καταστημάτων
3) στα γραφεία του ΣΔΥΧ κάθε Τετάρτη από 19.οο – 21.οο στο αθλητικό κέντρο Παλαιάς Ηλεκτρικής, που βρίσκεται επί της οδού Γογονή
4) στην Καφετέρια Ματζοράκη στην Πλατεία των Καλυβών μέχρι την 3-8-2014
5) στην Πλατεία του Ν.Χωριού στις 3-8-2014 και ώρα 15.00΄ μέχρι τις 16.30 και
6) στην Πλατεία Δημοτικής Αγοράς – Χανιά στις 2-8-2014, ημέρα Σάββατο 11.00 – 14.00

ΩΡΑ ΠΡΟΣΈΛΕΥΣΗΣ: 15.00΄ ΤΟΠΟΣ: Ν.ΧΩΡΙΟ – ΚΑΛΥΒΕΣ
Για τους μη εγγραφέντες και των δύο αγώνων, επιβάλεται η προσέλευση να είναι τουλάχιστον 2,5 ώρες νωρίτερα από την πρώτη εκκίνηση στον Στύλο για την έγκαιρη εγγραφή τους, την παραλαβή των τσιπ, των αριθμών και για την μετάβασή τους με λεωφορείο, στον χώρο των εγγραφών – αφετηριών στις Καλύβες – Ν.Χωριό. Οσοι επιθυμούν μπορούν να μεταβούν στο χώρο των αφετηριών – εγγραφών και με δικό τους μεταφορικό μέσο, στις ίδιες ώρες.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ:
Στους δύο αγώνες θα υπάρχει:
1) επαρκής εφοδιασμός σε υγρά
2) επαρκής σημανση της πορείας διαδρομής των αθλητών με εθελοντές- δείκτες
3) ηλεκτρονική χρονομέτρηση (chip) και των δύο αγώνων για όσους το επιθυμούν
4) Μέσο μεταφοράς για τους συμμετεχοντες από το τερματικό χωριό Στύλος προς τις αφετηρίες Ν.Χωριό και Καλύβες.
5) Υπεύθυνη συλλογή προσωπικών αντικειμένων από τις αφετηρίες και παράδοση στον τερματικό σταθμό των αγώνων στον Στύλο
6) Θα δοθούν σε όλους τους συμμετέχοντες α) αναμνηστικό δίπλωμα, β) μετάλιο και γ) μπλουζάκι. Στους 3 πρώτους όλων των κατηγοριών θα δοθεί και κύπελλο
7) Παροχή δωρεάν υπηρεσιών αθλητικού μασσάζ στον Στύλο
8) Δωρεάν φύλαξη παιδιών από εξειδικευμένο προσωπικό στην πλατεία του Στύλου
9) Στον τερματισμό στο χωριό Στύλος θα δοθεί στους συμμετέχοντες κέρασμα
10) Θα συμμετάσχει με παραδοσιακούς χορούς τοπικά συγκροτήματα

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Ολοι οι αθλητές συμμετέχουν με δική τους ιατρική ευθύνη και οι διοργανωτές δεν ευθύνονται για οποιοδήποτε ιατρικό περιστατικό συμβεί κατά την διάρκεια των αγώνων, καθώς επίσης και οι μη έγκαιρα δηλωθέντες θα συμμετάσχουν υποχρεωτικά δίχως ηλεκτονική χρονομέτρηση. Ακόμα οι τερματίσαντες και των δύο αγώνων, μετά τις 19.30 δεν θα χρονομετρούνται.

ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Προαιρετικά, το κόστος συμμετοχής είναι συμβολικά 5 ευρώ, ενώ για τους συμμετέχοντες μέχρι 16 ετών και στα μέλη του ΣΔΥΧ δεν υπάρχει συμμετοχή.
Τα έσοδα που θα προκύψουν θα διατεθούν στο Κοινωνικό παντοπωλείο “Χείρα Βοηθείας” του Δήμου Αποκόρωνα.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:
Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 6972609521 και 6909091116

ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ :
1) Πολιτιστικός σύλλογος Στύλου
2) Πολιτιστικός σύλλογος Ν.Χωριού
3) Πολιτιστικός σύλλογος Αρμένων
4) Σύλλογος καταστηματαρχών Καλυβών
5) Συλλογος αλιέων Καλυβών
6) Σύλλογος Νεολαίας Νέου Χωριού
7)Αθλητικός Όμιλος Νεού Χωριού Διαγόρας
8) Αθλητικός Ομιλος Ν.Σαμψών
10)Αθλητικός Ομιλος Τιτάν Καλυβών και
11) Πολιτιστικός Σύλλογος Καλυβών